درباره ما

سامانه مکان یابی ویکی سلامت اولین و جامع ترین سامانه جستجو مراکز درمانی در حوزه سلامت میباشد .
این سامانه فعالیت خود را از اردیبهشت ماه سال 1394 شمسی شروع کرد و در حال حاضر در دو حوزه اطلاع¬ رسانی سلامت و بهداشت و همین طور مکان یابی مراکز درمانی فعالیت میکند.
در قسمت اطلاعات سلامت و بهداشت کاربران می توانند در هر قسمت از حوزه سلامت و پزشکی اطلاع عمومی خود را ارتقاء ببخشند و همچنین در بخش مکان یابی , دسترسی به مراکز درمانی مثل بیمارستان ها ،داروخانه ها، مراکز تصویر برداری و کلینیک ها در هر نقطه از کشور عزیزمان ایران میسر بوده و می توانند آنها را جستجو کنند و نزدیکترین محل را انتخاب کرده و از جزئیات کامل آن مرکز اطلاع پیدا کنند.
آخرین اطلاعات درباره ی تمامی مراکز درمانی حوزه های مختلف سلامت در این سامانه گنجانده شده اند تا کاربران در هر نقطه از کشور عزیزمان بتوانند نزدیک ترین مکان ارائه دهنده ی خدمات سلامت را جستجو کرده و از امکانات موجود در هر مرکز اطلاع پیدا کنند.
از دیگر امکانات این سامانه امکان ثبت مکان شما کاربر گرامی می باشد ،اگر شما صاحب مکان درمانی هستید و یا از یک مرکز درمانی در محله خود خبر دارید می توانید با هم محله ای خود و یا همشهری خود به اشتراک بگذارید و آن مرکز را در ویکی سلامت ذخیره کنید.
در سامانه مکان یابی ویکی سلامت برای کاربران این امکان وجود دارد که اگر با مرکزی آشنا هستند و می خواهند اطلاعات آن مرکز را کامل تر کنند به صفحه آن مرکز مراجعه کرده و در قسمت تکمیل اطلاعات موارد مورد نظر خود را وارد نمایند.
اگر شما هم با تمام نقاط شهر و یا محله خود آشنا نیستید میتوانید از روی نقشه آدرس دقیق تمام مراکز درمانی را مشاهده کنید .

اهداف سامانه مکان یابی ویکی سلامت:

  • دسترسی آسان به نزدیک ترین مرکز درمانی
  • آشنایی با امکانات در هر مرکز درمانی
  • امکان ذخیره مکان جدید برای آشنایی عموم با آن مرکز
  • امکان تکمیل اطلاعات از هر مرکز برای کلیه هموطنان در کل کشور
  • آشنایی با مراکز های درمانی کل کشور
  • امکان دادن پیشنهادات و انتقادات برای بهتر شدن کیفیت خدمات رسانی درمانی به هموطنان عزیز